Jak získat staré uživatelské rozhraní Snapchat zpět na iPhone

Máte zcela nové a takzvané „vylepšené“ uživatelské rozhraní Snapchat, abyste zjistili, že prostě nemůžete tolerovat tato „vylepšení?“

Mnoho držitelů účtů jen věří, že nové uživatelské rozhraní Snapchatu je velkou regresí z toho, co jsme dříve měli.

Rovněž to není nabízeno všem, když Snap Inc. dělá na základě účtu na základě účtu zavedení zavedení. Pokud byl váš účet upgradován tak, aby zažil nové uživatelské rozhraní Snapchat, stejně jako se vám nelíbí, zde je přesně to, jak se vrátit ke starší verzi rozhraní i aplikace.

Požadavky:

Nejnovější verze útěku z vězení Electra. To je nutné pouze tehdy, pokud váš gadget již není vězení.

Cydia Impacttor. Stáhněte si jej z CydiaImpactor.com. To vám umožní získat příslušná data IPA do vašeho zařízení.

Data Snapchat IPA, která jsou verze 10.23.0.6 nebo nižší. Tuto verzi můžete objevit na webu.

Proces:

Krok 1: První i především, váš gadget bude vyžadovat provozování iOS 11.0 s iOS 11.1.2 a také být Jailbroken s využitím Electra. Tento průvodce Snapchat je mimo dosah návodů pro útěk z vězení, ale pro vás máme také jednu z nich, pokud požadujete pomoc. Můžete to zjistit zde: Jak útěk z vězení iOS 11.1.2 s využitím Electra [tutoriál].

Krok 2: Ujistěte se, že existující aplikace Snapchat – s novým uživatelským rozhraním, o kterém se snažíte zbavit – je zcela odstraněna z vězeňského gadgetu a poté představuje Impactor Cydia. Nyní budete vyžadovat, aby IPA Snapchat, který byl poskytnut výše v „požadavcích“.

Krok 3: Přetáhněte tu starou verzi IPA SnapChap IPA do rozhraní Impactor Cydia. Dodržujte kroky a přidejte potřebné přihlašovací údaje Apple ID, když je vyzvána. To naznačuje IPA a také ji nainstalovat na gadget bez jakéhokoli typu interference App Store.

Krok 4: Nyní smažte aplikaci Electra Jailbreak z vašeho zařízení Jailbroken. Poté budete vyžadovat nastavení nesmrtelného vylepšení. To můžete udělat buď ručně – vzhledem k tomu, že Electra zatím nezahrnuje Cydia – nebo můžete použít aplikaci pro modifikaci instalačního programu. Jakmile je nainstalován, opětovném pořadu.

Krok 5: Nyní, spíše bizarně, vyžadujete odinstalaci nesmrtelné modifikace a při opětovném opětovném přenosu zařízení. Přeinstalujte aplikaci ElectRA s využitím přesně stejné techniky jako dříve u Impactru Cydia.

Krok 6: Nyní můžete představit aplikaci Snapchat a Indication in in in in in in in inkation in in in the your účtu. Musíte být připraveni zvolit se pro staré uživatelské rozhraní.

Stojí za to diskutovat o tom, že vám to poskytne velmi milovaný i standardní uživatelský rozhraní Snapchat zpět, ale zabrání se to, aby oznámila oznámení. Takže žádný typ kamaráda přidává, příchozí snímky nebo cokoli jiného, ​​co by normálně vyvolalo oznámení, to již neučiní.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11.3 beta 3 ke stažení a očekávané datum vydání

Stáhněte si filmox ++ iOS 11 IPA na iPhone, iPad [bez vězení vyžaduje]

iOS 11.3 / 11.2.5 Útěk z vězení: SEP beta 2 není kompatibilní s iOS 11.1.2 pro downgrading

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro budoucí budoucí útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post