Apple vydává nový firmware Beta pro AirPods, Pro, Max; Zde je přesně to, jak jej nastavit

Apple vydal nové beta verze softwarové aplikace, která napájí své AirPods, AirPods Pro a také AirPods Max sluchátka. Nová verze beta beta přináší číslo 5B5040C a je nyní nabízena ke stažení.

Apple začal umožnit návrhářům nastavit softwarovou aplikaci v červnu, ale vyžadují iPhone běžící iOS 16, Mac s MacOS Ventura a také Xcode 14 v nákupu.

Chcete -li získat beta firmware a také jej nastavit, zde je přesně to, jak to vyžadujete.

Krok 1: Požadujeme nastavení profilu AirPods Pro Beta do vašeho iPhone. Chcete -li to provést, indikace do svého programu Apple Designer na vašem iPhone, přejděte ke stažení> Mnohem více stahování a také vyberte AirPods / Pro / Max Beta> Zobrazit podrobnosti a také nastavit profil. Pokud vás váš iPhone vyzve k vyskakovacímu upozornění, stiskněte. IPhone bude také potřebovat, abyste přešli do svého přístupového kódu, abyste zajistili, že instalace bude možné povolit.

Krok 2: Nyní, na vašem Mac, představte Xcode a také zamířit k nastavení> Vývojář, který je dodržen tím, že se vydáte do předběžného uvolnění beta firmwaru v sekci AirPods / Pro / Max. Stačí přepínat na nastavení ON, stejně jako všichni nastavíte, stejně jako získáte nový beta firmware pro vaše AirPods.

Následující aktualizace budou také v souladu s pokaždé, když budou vydány, automaticky.

V současné době není známo, co je v této konkrétní aktualizaci nového, ale neočekáváme, že to bude něco zvlášť vzrušujícího. Tyto beta mají tendenci zahrnovat opravy chyb a vylepšení výkonu spíše než na další funkce, takže se tak nepřinese.

Nakonec se tato beta bude samozřejmě odeslat ke všem, a také by se mohla vyskytnout společně s vydáním iOS 16.1. Tato specifická aktualizace již hodnotí návrháři kromě těch, kteří jsou ve veřejném beta programu. Očekávali bychom, že tato aktualizace bude nabízena po celém světě během několika příštích týdnů.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post