Povolte univerzální schránku na zařízeních MacOS Sierra a iOS 10, zde je přesně to, jak

Zde je přesně to, jak můžete povolit funkci univerzální schránky napříč zařízeními MacOS Seirra a iOS 10.

Pokud jste si již stáhli a nainstalovali MacOS Sierra, nebo jste věnovali velkou pozornost oddané webové stránce MacOS Sierra Apple, pravděpodobně si už budete vědomi nové funkce Universal Slupční schránky, o které se během prezentace Sierra na letošním roce kolem Konference World Designers Conference již v červnu.

Tato nová funkce v podstatě umožňuje zkopírovat obsah na jednom konkrétním zařízení, uvést iPhone nebo iPad a poté být vložen do souboru na Mac (nebo naopak) s využitím kouzlo iCloud a Apple předávání funkcí.

Je to určitě jedna z definujících funkcí MacOS Sierra a iOS 10, ale není to okamžitě vpředu a střed, když jdete s nastavením na Mac s nainstalovanou MacOS Sierra. Podíváme se na nastavení zařízení Mac a iOS ideální metodu, která vám umožní vyvolat tuto univerzální schránku na kterékoli z vašich vybraných zařízení.

Požadavky:

Zařízení iOS spuštěné iOS 10 nebo vyšší. Tato funkce je snadno dostupná pouze na iPhonech a iPadech s nejaktuálnější hlavní verzí firmwaru Apple, takže je to nesmírně důležité.

MacBook nebo iMac běžící MacOS Sierra. Universal Clipboard je funkce představená s MacOS Sierra a v důsledku toho je potřeba aktuální plošinu.

Proces:

Krok 1: Na zařízení iOS spuštěné iOS 10 vyžadujeme zajištění povolení a fungování předání. Přejděte na Nastavení> General> Handoff a ujistěte se, že se přepínač změní na polohu ON.

Krok 2: Tento výkon se počítá na Bluetooth, takže samozřejmě je to, že požadujeme zajistit, aby byl Bluetooth také zapnutý. Otočte Bluetooth na svém iPhone nebo iPad z Nastavení.App.

Krok 3: Dále také vyžadujeme, aby se předávání Handoff povoleno na Mac běžící MacOS Sierra. Představte systémové preference a přejděte na obecné. Ve spodní části tohoto rozhraní je výběr čtení umožňující předání mezi tímto Mac a vašimi zařízeními iCloud. Ujistěte se, že v krabici je kontrola proti ní.

Krok 4: Ujistěte se, že Bluetooth je také povolen na Mac běžící MacOS Sierra. To můžete snadno udělat z panelu nabídek Mac.

A tady to máte. Nyní, když jsou všechny soukromé nastavení a preference nakonfigurovány, protože musí být přes obou typů zařízení, je to nyní základní případ kopírování nějakého obsahu a schopnosti vložit mezi zařízeními. Vyzkoušejte to pro sebe kopírováním nějakého textu na zařízení iOS a vložením na počítač Mac nebo naopak. Teď to musí fungovat.

Můžete také prohlédnout:

Nastavte MacOS Sierra, aby se odemkl s Apple, užijte si pomocí odemknutí automobilu, tady je jak

MacOS Sierra: Sync Desktop a Papers to iCloud, tady je jak

Vytvořte MacOS Sierra 10.12 Bootdable USB Flash Drive Instalar, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Povolte příkaz „Hey Siri“ v MacOS Sierra pro použití hands-free, tady je jak

Povolte obrázek in-picture (PIP) pro Netflix v MacOS Sierra, tady je jak

Obrázek-in-picture (PIP) v MacOS Sierra pro YouTube a další videa, zde je přesně to, jak to povolit

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post