Apple údajně pracuje na aplikaci pro sledování spánku pro hodinky, expanzi HealthKit

Pokud mají být zdroje věřeny, vypadá to, jako by Apple mohl mít vznešené plány na zvýšení schopnosti Apple Watch z perspektivy zdraví a pohody .

V současné době má Apple Watch spoustu integrovaných senzorů, které jsou schopny sledovat a zaznamenávat data, ale spíše než ve skutečnosti inteligentně působit na tato data, platforma skutečně závisí na uživateli pro interpretaci a zjišťování většího obrazu. Pokud je nejnovější zpráva Bloombergu přesná, vše by se to mohlo v budoucnu změnit s inteligentní analýzou dat senzorů a také přesnějším porozuměním úrovně fitness nositele.

Řada zdrojů údajně potvrdila Bloombergovi, že Apple Watch by se mohl těžit z řady aplikací Apple první strany, které jsou navrženy tak, aby sledovaly spící vzorce uživatele, a také zjistily úroveň fitness ze shromážděných dat. Bez dostupných dalších granulárních informací o tom, jak aplikace skutečně fungují, je velmi obtížné spojit složitosti navrhovaného řešení, ale je velmi pravděpodobné, že funkčnost by využila sledování pohybu ke sledování vzorců spánku uživatele, což je podobné jako podobné Jak v současné době funguje řada populárních sledovačů spánku.

Z pohledu skutečného měření úrovně kondice nebo pomocí Apple Watch k vydávání doporučení, jak fit je jednotlivce, nebo by měl být, by Apple mohl relativně snadno využít existující údaje o srdeční frekvenci, která Apple Watch již sleduje v rámci svých schopností .

Navrhuje se, že nová aplikace nebo aplikace by zaznamenala úroveň času potřebného k tomu, aby srdeční frekvence klesla ze své maximální rychlosti na úroveň klidové v nákupu, aby měřila úroveň fitness. Aplikace by pak pravděpodobně upozornila uživatele a odkazovala na tyto úrovně proti vzorkům podobného rozsahu pohlaví, věku a hmotnosti. Stejně hypoteticky.

Pokud jsou tyto nové funkce v dílech, pak by bylo pro Apple pravděpodobně relativně snadné implementovat. Všechny tyto funkce by mohly být přidány se softwarovým řešením, než aby musely provést jakékoli hardwarové změny v Apple Watch, nebo čekat na novou řadu 3 Apple Watch, který zasáhne trh.

Podle zprávy Apple nyní chce, aby jeho rámec HealthKit pomáhal uživatelům s jejich zdravím a kondicí a vydával doporučení pro diagnózu, než aby jim jednoduše poskytl sledovací data a nutil uživatele, aby ze sebe co nejlépe vytěžil maximum.

(Zdroj: Bloomberg)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Pro analýzu a sledování spánku použijte režim před spaním iOS 10.

100+ iOS 10 skrytých / tajných funkcí pro iPhone a iPad [seznam]

iPhone 7 Plus vs Galaxy S7 Edge vs Poznámka 7 [SPOLEČNOST SPECIS]

Útěk z vězení iOS 10 / 10.0.2 / 10.0.1 pro iPhone, iPad, iPod touch [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.1, 10.0.2 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6s, 6, plus, SE, 5S, 5C, 5, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post