Ohlášené nástroje pro vývojové nástroje Windows Phone 7 Series

Microsoft dnes na konferenci Mix10 zavedla kandidátskou verzi Silverlight 4, spolu s tunami dalších nástrojů, jako je Visual Studio 2010 Express pro Windows Phone 7 Series Add-in Chcete -li použít s Visual Studio 2010 RC, XNA Game Studio 4.0, emulátor řady Windows Phone 7 pro testování aplikací a výrazový směs pro náhled technologie technologie Windows Phone. Oznámil to Scott Guthrie, firemní viceprezident Platformy .NET Developer Platform ve své hlavní poznámce dnes v Mix10, který se konal v Mandalay Bay Convention Center v Las Vegas.

Generální ředitel společnosti Microsoft Steve Ballmer představil další generaci telefonů se systémem Windows s názvem série Windows Phone 7 ve své hlavní řeči na Mobile World Congress 2010 minulý měsíc. Série Windows Phone 7 odkazuje na telefony Windows Windows Phone OS 7.0.

Všechny tyto nástroje jsou nyní k dispozici ke stažení nebo navigací na odkaz zde a stáhněte si následující nástroje. (Poznámka: Odkazy ke stažení ještě nejsou naživo)

• Silverlight 4 RC BITS • XNA Game Studio 4.0 • Microsoft Visual Studio 2010 Express for Windows Phone Link • Emulátor série Windows Phone 7 pro testování aplikací • Add-in řady Windows Phone 7 Používání s Visual Studio 2010 RC • Výrazový směs pro Windows Phone pro Windows Phone Náhled technologie komunity (k dispozici jako samostatné stahování)

Kredity: Díky @imhassanu z Ithinkdiff za návrh klobouku prostřednictvím Twitteru. Děkujeme OlegaFX za odkaz ke stažení pro Visual Studio 2010 Express pro Windows Phone.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Microsoft ukazuje jednu hru na Windows Phone 7, Windows a Xbox 360

Podpora řady Windows Phone 7 na Mac. Přinese Redmond Cupertino ve smyčce?

Můžete mě sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od Mix10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post