Samsung Galaxy S20 Ultra: Specifikace z roku 2021, Styl od roku 2019

na akci Samsung Lepacked, podnikání nakonec odhalilo sestavu Galaxy S20 a odpočinula si neustálé úniky i zvěsti. V San Franciscu předváděl Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, stejně jako Galaxy S20 Ultra. Sestava Galaxy S20 je vlajkovou lodí od společnosti Samsung a přirozeně má přesně stejnou vlajkovou loď, i když s různými specifikacemi. V závislosti na designu a regionu, který jej dostanete, můžete mít 8 GB nebo 12 GB RAM. S Ultra Samsung Galaxy Ultra můžete Eve získat až 16 GB RAM.

Samsung Galaxy S20 Ultra je úplně první smartphone s 16 GB RAM

Společnost Samsung byla vždy obchodem, která posouvá limity hardwaru smartphonu. V posledních několika letech OEM jako OnePlus v tomto oddělení účinně ukradl Thunder Samsung. Korejský gigantický však je v tomto roce zpět. Samsung Galaxy Ultra je úplně první smartphone, který funguje 16 GB RAM. Stejně jako ano, nevyžadujete tento typ RAM na smartphonu.

Heck, typický notebook má stále jen asi 8 až 12 GB RAM. Ale toto je Galaxy S20 Ultra, specifikace musí ověřit název. Navíc bychom si neměli pamatovat na Samsung Dex. Všechny vlajkové lodi Samsung jsou dodávány s tímto skvělým režimem stolních počítačů, který vám umožní používat telefon jako počítač, pokud můžete objevit větší obrazovku. Společnost Samsung to také usnadnila tím, že umožnilo jednotlivcům jen to udělat přes připojení HDMI. 16 GB RAM může být skutečně k dispozici, pokud využijete DEX.

Je třeba poznamenat, že Xiaomi je rovněž připraven zítra odhalit sérii MI 10, přesně dva dny po akci Samsung. Galaxy S20 Ultra tedy nebude jediným smartphonem s 16 GB RAM dlouho, pokud jsou zvěsti pravdivé. Nebude extrémně nepravděpodobné, že v nadcházejících měsících vidíme další OEM přicházející s ultrapřistání smartphony s 16 GB RAM. Ačkoli kromě snad Huawei, žádný jiný OEM nám neukazoval nic jako Dex, který by mohl být opravdu schopen použít všechno to RAM.

Kromě toho je 16 GB RAM na Galaxy S20 Ultra LPDDR5. Ve srovnání s LPDDR4X na mnoha telefonech to umožňuje rychlejší rychlosti paměti při nižší spotřebě energie. To je možné s funkcemi, jako jsou DVF, režim hlubokého spánku, kopie DQ a Writex. Může to být opravdu moudrá investice do budoucna, pokud plánujete využití DEX a také udržovat telefon na několik let.

Specifikace Galaxy S20 Ultra

Ram není jediná věc, pro kterou dostanete smartphone. Galaxy S20 Ultra se však stále cítí poněkud ultra, když se týká jiných specifikací. Je to jen druhý smartphone, spolu s dalšími kamarády Galaxy S20, aby fungoval současný Snapdragon 865. Je to také jeden ze tří prvních, když se týká Exynos 990 Soc, což je to, co získáte mimo USA i Hongkong.

Kromě varianty 16 GB je také cenově dostupnější varianta 12 GB RAM. Na zadní straně je vybaven konfigurací čtyřkolky s hlavním senzorem vačky 108MP. Ano, sto a osm megapixelů. Tento senzor se zabalí do tolik rozlišení, že ani nevyžadujete teleobjektiv. Stačí pořídit fotografii a oříznout ji. Stále existuje periskopická teleobjektiv 48MP, podobně jako Huawei P30 Pro. Samsung prohlašuje, že tato konfigurace umožňuje 100x zoom, dvakrát tolik jako vlajková loď Huawei, zatímco také umožňuje nahrávání videa 8K.

Další dvě čočky zahrnují 12MP ultralehkový senzor a také hloubkový senzor 0,3 MP. Na přední straně je hlavní senzor 40MP nařezán do obrazovky ideální ve středu podmínky. Baterie 5000 mAh udržuje světla pro mamut, 6,9 palce 120 Hz dynamický displej AMOLED.

Předobjednávky začínají 21. února, zatímco zařízení, spolu s ostatními členy domácnosti Galaxy S20, bude nabídnuto od 6. března. Ceny stoupají tak vysoký jako 1399 $. Telefon lze získat s 128 GB nebo 256 GB interiérového skladování s 12 GB RAM. Varianta 16 GB RAM je nabízena pouze s 512 GB úložiště.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post