1TB Samsung T5 Portable SSD diskontovaný na 137,99 $ jen pro černý páteční týden [původně 250 $]

přenosný SSD Samsung T5 je obvykle skvělý pro nabídku nebo dvě, takže to vždycky chovalo hlavu během Amazonského černého pátku Shenanigans . Stejně jako samozřejmě, právě tady jsme s 1TB verzí SSD, která je nyní nabízena za pouhých 137,99 $.

Pokud vám nevadí platit další pár dolarů, můžete si vybrat a také se rozhodnout pro verzi červené nebo zlaté. Protože programu můžete.

Samsung T5 je jednou z nejvýznamnějších přenosných možností SSD a také existuje mnoho důvodů, proč tomu tak je. Primární je pravda, že je velmi rychlá kolem 540 MB/s. Rovněž se vyvíjí z kovu i metody menší, než můžete očekávat. Z těchto důvodů spousta lidí, kteří pracují, a také jako používají tyto věci pro skladování. Zdá se, že profesionální fotografové i videografy jsou významní fanoušci T5 Samsung T5.

Jednotka zahrnuje kabelovou televizi USB-C na USB-C pro ty, kteří mají současné počítače, ale pokud požadujete využití USB-A, v krabici je také ještě jedna z těchto kabelových televizí. Společnost Samsung poskytuje tříletou záruku s každým ze svých návrhů T5, jakož i pokud plánujete uložení základních souborů na něj, jednotka také poskytuje ochranu hesel.

Tuto konkrétní přenosnou SSD využíváme asi rok a také jsme měli nulové problémy. Jen tam sedí a dělá svou práci. Stejně jako opravdu, to je vše, co chcete od přenosné SSD, že?

Koupit: Samsung T5 Portable SSD 1TB od Amazonu: 137,99 $ | Původní cena: 250 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 prostřednictvím checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje přes iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post