Jak získat dopad 3D stereo šumu na jakýkoli typ systému Android

Většina výrobce Android nevynaloží do zvukového výstupu jejich zařízení tolik úsilí, jak do jeho schopnosti kamery. Někteří výrobci jako Sharp však opravdu dělají. Značka je většinou neslýchaná mimo Japonsko. Pokud jste však někdy vybrali smartphone Sharp Aquos, můžete zažít pozoruhodný výstup šumu, díky softwaru AM3D Zirene Noise Software. AM3D nabízí softwarový software pro zpracování zvuku na světové úrovni, která pohání miliony špičkových pomůcek po celém světě. Nejlepší funkce, kterou poskytují, je s největší pravděpodobností online prostorový zvuk. Je to jako simulovaný dopad 3D stereo šumu, ale místo toho vychází z reproduktorů smartphonu.

Vývojář Ahrion přenesl Zirene, aby pracoval na jakémkoli typu telefonu Android, udělil, že má kořeny s rámcem MAGISK bez Systems. Instalace je neuvěřitelně snadná a dokonce funguje ve spojení s Viper4Android, Dolby Atmos a dalšími zvukovými mody. Takže si stále můžete ponechat svůj preferovaný zvukový mod a také nastavit. Pokud to neskončilo být vaším novým oblíbeným, můžete jej stejně rychle odinstalovat.

Také si přečtěte: Použijte gesta ke zjednodušení vašeho zážitku Android

Požadavky

Zakořeněné zařízení pro Android.

Rámec bez systému Magisk Systems.

Nainstalujte zvuk AM3D Zirene

Spusťte aplikaci Magisk Manager a přejděte do sekce stahování. Procházejte pro AM3D Zirene a také klepněte na ikonu ke stažení vedle vrcholu a také výsledek. Vyberte nastavení a poté počkejte několik sekund na dokončení instalace. Když to udělá, budete vyzváni k restartování telefonu. Klepněte na restart.

Seznámení s rozhraním

Když se telefon restartuje, můžete v zásuvce aplikace objevit aplikaci AM3D Zirene Noise. Otevřete aplikaci a zapněte službu klepnutím na příslušný přepínač na akčním panelu. Když jsou zapnuty, mohou být basy i výšky změněny pomocí dvou číselníků směrem k spodní polovině obrazovky aplikace. Pokud klepnete na telefon jako ikonu vedle přepínače ON-OFF nahoře, uvidíte seznam přednastavených zvukových profilů na základě různých zařízení.

Bez ohledu na to, zda využíváte sluchátka nebo ne, je to skvělý koncept pro výběr JBL J46BT z nabízených možností zde. To je, protože vám poskytne nejvíce možností personalizace ve srovnání s ostatními. Nabídka dopadů je ve výchozím nastavení skrytá, ale lze jej rychle přistupovat klepnutím na šipku nahoru ve spodní části obrazovky. Nabízené volby jsou obklopující, vyrovnání úrovně, zvýšení úrovně, stejně jako vylepšení hlasu a všechny z nich jsou spíše samovysvětlující. Můžete si vybrat více, než když nebo dokonce všechny dopady, pokud chcete. Pokud je povolen, je dopad zvýrazněn zeleně.

Můžete také jako: zvýšit počet objemových kroků na Androidu

Ekvalizér

Pokud již nevyužíváte aplikaci Ekvalizéru, nebo pokud byste raději měli namísto ekvalizérů specifických pro aplikaci, které jsou zabudovány do některých hudebních aplikací, možná budete chtít povolit ekvalizér AM3D. Ekvalizér může být povolen přepínačem přepínače vpravo nahoře těsně pod akční lištou. Užijte si dopad 3D stereo šumu na váš Android.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post