Apple iPad / Mac 30. října začátek akce ve vašem regionu

jsme nyní méně než den od Apple’s 30. října, což se očekává, že přinese nové počítače Mac a nové iPady v extrémně nejméně , stejně jako skončil jako Norm Apple bude streamovat celou věc naživo.

Událost si můžete prohlédnout téměř cokoli, včetně Apple TV a jakéhokoli typu zařízení vytvořeného Apple, a také se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co s námi Apple sdílí, když se generální ředitel Tim Cook vezme na pódium. Samotná událost nastoupí v Brooklynu v New Yorku v 10:00 EDT.

Očekávání toho, co bude odhaleno, vzrostla v posledních několika dnech i díky únikům, analytikům a lidem kopajícím se betami iOS 12.1, máme relativně skvělý koncept, co můžeme očekávat, alespoň s ohledem na iPad Pro. Nový styl bez tlačítka domu a zahrnutí dohody s ID je na kartách, kromě nové tužky Apple, která se má spojit s portem USB-C, který budou mít nové tablety. Ať už to znamená smrt Lightningu, ještě nevíme, ale zítra může vidět začátek posunu iOS k poslednímu standardu USB. Můžeme jen doufat!

Když se týká Mac, věci jsou méně jasné. Nové notebooky s nízkým koncem jsou uvedeny ve vzduchu, pokud prominujete hříčku, i když nechápeme, zda uvidíme, jak se MacBook Air nahradil nebo jen obnovil. Nejvíce fascinujícím konceptem je možná doporučení, že uvidíme nový i aktualizovaný Mac Mini, něco, co se již více než čtyři roky nedošlo. Jsme potenciálně mnohem více nadšeni při vyhlídce na to, než jsme nové aktualizace iPad Pro, ale v tomto okamžiku si vezmeme cokoli, co můžeme získat.

Pokud si spolu prohlédnete, vezměte si všimněte si, že přemístění akce do New Yorku znamená na jiný čas začátku ve srovnání s mnoha akcí Apple, které zaujímají umístění v Kalifornii.

Pokud si prohlížíte EDT, pak jste nastaveni, jinak nezapomeňte zkontrolovat náš stůl se všemi časy začátku pro mnoho měst po celém světě. Prohlédněte si to a znovu si prohlédněte, abyste zabránili připojení k proudu v nesprávnou dobu. Zítra si nikdo nechce nechat ujít zábavu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Kodi 18 Beta 4 Apk Android ke stažení, aplikace iOS, tady je to, co je nové

Downgrade z iOS 12.0.1 na iOS 12.0 již není možné, protože Apple přestane podepisovat firmware

Stahování: iOS 12.1 Beta 5 odkazů na IPSW, stejně jako OTA, WatchOS 5.1, TVOS 12.1 Vydáno

Útěk z vězení iOS 11.4.1 Aktualizace: Ian Beer vydává své vykořisťování

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Stahování: IOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Kompatibilita skupiny iOS 12.1 Group FaceTime: Bude to váš gadget?

Nové rozhodnutí DMCA dělá odemknutí legálních pro nové smartphony, hlasové asistenty, další

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post