Funkce Reverse Summon Tesla naplánované k vydání do konce roku

by mohly řidiči Tesla nechat své auto odhodit a pak jít do konce roku zaparkovat, pokud se společnosti podaří zasáhnout termín. Vzhledem k minulým zkušenostem to zdaleka není dané.

Funkce Reverse Summon je něco, co poprvé škádlil generální ředitel Elon Musk v červenci 2020.

NotateSlaapp.com poznamenává, že Musk pak řekl, že tato funkce dorazí v příštích čtyřech měsících – ale o dva roky později se to ještě uskuteční.

Reverzní svolání je opakem Smart Summon. Zatímco vám inteligentní vyvolání jezdí z parkovacího místa, uživatelé, kteří aktivují Reverse Summon, by jejich Tesla odhodili na místě, možná nejblíže ke vchodu do nákupního centra, a pak najdou parkovací místo.

Nyní se zdá, že Paril Jain, manažer plánování pohybu Autopilot, potvrdil, že tato funkce dorazí „před koncem letošního roku“, přičemž Musk řekl, že již tuto technologii používá sám. Fungovalo to dobře, řekl, než dodal, že „musíme to ověřit za všech druhů počasí, jako je silný déšť, sníh, prach.“

Předchozí zprávy naznačují, že Reverse Summon umožní lidem dostat se z jejich auta a poté ho nařídit, aby našli někde zaparkovat, se třemi dostupnými možnostmi; “Nejblíže ke vchodu, poblíž návratu vozíku a konec parkoviště pro ty, kteří se rádi vyhýbají těsným místům, která způsobují dveřní dings.” Musk také potvrdil, že k uvolnění může dojít již v listopadu.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post