Nová zpráva nastiňuje, co bychom měli a neměli by očekávat od WWDC 2020

Apple, který má v pondělí kopnout svou každoroční akci WWDC a může to být velký rok pro Apple i vývojáře. Očekáváme, že z úvodní hlavní řeči vyjde spousta nových věcí a nová zpráva Bloomberg stanovila, co bychom měli a neměli by očekávat od letošního WWDC.

Bloomberg, který začíná s tím, co nebude vyhlášeno, říká, že bychom neměli očekávat, že příští týden uvidíme žádný nový hardware s Apple Set, který to ušetří pro oznámení později v roce. To znamená, že Apple TV a nový HomePod ještě neuvidí denní světlo.

Apple plánuje drobné upgrady pro software Apple TV Set-Top Box s novou verzí hardwaru v The Works již později v tomto roce, zatímco se očekává, že Apple View získá nové tváře, režim pro děti a mnoho pozoruhodně , nová aplikace pro sledování spánku. A pracuje na novém menším HomePodu koncem tohoto roku.

Uvidíme však spoustu softwaru. Apple má oznámit nové aktualizace IOS, IPADOS, MACOS a WatchOS, které budou zveřejněny letos v září nebo říjnu. Podle zprávy některé z nich nastaví základy pro nový hardware. To zahrnuje nový Apple TV a HomePod, stejně jako čtyři nové iPhone a některé občerstvení Mac.

Aktualizace softwaru nastaví fázi pro řadu nových hardwarových gadgetů, které také spustí letos, včetně nového Apple Watch, čtyř přepracovaných iPhone, nové homePod a Apple TV box, jakož i aktualizace IMAC a MacBook Pro. Společnost také plánuje své první pár sluchátka nad uši a také příslušenství pro nalezení fyzických objektů, které se budou integrovat s novým softwarem.

Dobrou zprávou je, že Apple přepracoval svůj softwarový proces, aby se vyhnul nepořádku, který vyústil v to, že v loňském roce byly vydány Catalina iOS 13 a MacOS 10.15. Doufejme, že se můžeme tentokrát těšit na něco mnohem stabilnějšího.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 13.6 Beta 2 odkazy IPSW, soubor profilu OTA, Beta 2 z iPados 13.6 Vydáno

iOS 13.5.1 Downgrade již není možné poté, co Apple zastaví podpisování firmwaru iOS 13.5 vězení

Útěk z vězení iOS 13.5.1 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Nejlepší úložiště Cydia a zdroje pro iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver

iOS 13.5 Twikeaks Awickbreak Compatible with UNC0ver 5.0.x [List]

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

IPhone SE 2 2020 Protector obrazovky: Zde je to nejlepší, co si můžete koupit ještě dnes [seznam]

Kodi 18.7 IPA APK Stáhnout pro iOS 13 / IPADOS 13, Android vydán

Spusťte více čísel 2 whatsapp účtů na 1 iPhone nejlepším způsobem, tady je jak

Stáhnout: iOS 13.5.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post