IOS 9 útěk z vězení demotoroval na videu

známý vývojář IH8SN0W se podařilo neřeskovat iOS 9. Zveřejnil video, které ukazuje útěk z vězení pracující na finální verzi iOS 9 GM, kterou Apple vydal na své mediální události iPhone 6S.

Veřejné vydání iOS 9 je nastaveno na 16. září, což je samo o sobě skvělou zprávou. K dispozici jsou také několik skvělých zpráv pro ty majitele iPhone a iPadu, kteří nemilují nic víc než osvobození svého hardwaru ze zděné zahrady Apple. Populární vývojář IH8SN0W, který byl dříve zodpovědný za práci za nástroji, jako jsou SN0Wbreeze a P0SIXSPWN, vydal video, které na nejnovější platformě IOS 9 Apple demonstruje nekonečný útěk z vězení.

Video bylo nahráno na osobní kanál YouTube vývojáře a přichází přes tři minuty přes tři minuty. Jak jsme očekávali od komunity útěku z vězení, je jedna věc, která říká, že máte požadované zranitelnosti a nástroje k útěku z vězení zařízení, ale jiná věc zcela, když se týká prokázání takového tvrzení. Video funguje jako důkaz nároku a předvádí plně neomezený útěk z vězení s výslovným bootováním, integrací přizpůsobených log s zavazadlem a injekcí kódu.

Zde je video v akci:

Nedávné přiznání týmu Pangu Jailbreak, že Apple napravil dva vykořisťování použité ve své nejnovější iOS 8.4.1 Neochvějný útěk z vězení vedl řadu lidí v komunitě vězení, aby věřili, že osvobození iOS 9 bude neuvěřitelně problematické. S tím řekl, že se zdá, že IH8SN0W se podařilo vyrovnat se s novými kroky bezpečnosti a zabezpečení v rámci iOS 9 nebo jejich nedostatkem a obejít je v prakticky zaznamenávání času. V rámci videa předložil vývojář o jeho výzkumu platformy a jeho zjištění:

Stojí za zmínku, iOS 9+ ARM64 IDEVICES nyní vynucuje kontrolní součet na __text/datových oblastech jádra pomocí TrustZone. Modifikace uvedených sekcí způsobí, že zařízení paniku (buď v jádru nebo EL3 vynutí restart, pokud jádro odmítlo půvabně paniku). V podstatě je to KPP (ochrana náplasti jádra). Můžete to však závodit, pokud si chcete hrát s věcmi. Jen buď rychlý! ;

Také by nyní měly být technicky dva další oddíly (Baseband_Data [S1S3] a protokoly [S1S4]), ale s nimi se opravdu neobtěžovaly, protože nebyly kritické.

Vzhledem k tomu, že veřejné vydání iOS 9 bude pravděpodobně kopií nedávno vydaného Golden Master Seed, je vysoce pravděpodobné, že stejná taktika, která se používá k nabídnutí neomezeného útěku z vězení v tomto videu Koncoví uživatelé, když iOS 9 konečně klesne. Nepochybně uslyšíme mnohem více z IH8SN0W na toto téma, jak se čas blíží.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Aktualizace stavu iOS 8.4.1

Útěk z vězení iOS 8.4 s Taig / PP na iPhone 6, 6 Plus, 5s, mnohem více [aktualizované]

Stáhněte si iOS 9 GM a nainstalujte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod touch [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post