iPad Air oficiálně v prodeji nyní ve 42 zemích po celém světě, dostáváte jeden? [Anketa]

Tenčí, lehčí a rychlejší iPad Air Apple je dnes oficiálně nabízen na nákup široké veřejnosti. Fronty v různých vlajkových lodích po celých Spojených státech i v Evropě přiměly lidi, kteří venku venku více než 24 hodin ve snaze ujistit, že patří mezi první, aby se dosud dostali ruce na nejlepším iPadu Apple. Pro některé se to může zdát jako nic víc než evoluční aktualizace na linii iPad, ale pro jiné to jistě stále zahrnuje tu magii Cupertino, která pochází z vyvinutí v Kalifornii společností Apple.

Apple se pokouší zaručit, že když mnoho fanoušků iPadu dostane ruce na gadget ze slova Go tím, že produkt vytlačí do neuvěřitelných 42 zemí v den zavedení. Ti se sídlem v Austrálii byli úplně první, kteří se dostali na nový iPad Air, stejně jako vždy situace kvůli jejich šťastnému umístění časového pásma, ale obyvatelé všech ostatních 41 různých zemí budou moci dát 64bitový gadget se svými kroky na konci společnosti dnes večer. Samozřejmě bychom si neměli pamatovat, že pokud nejnovější i největší není vaše věc, druhá generace je stále poskytována jako levnější alternativa.

Tablet „Power of Air“ Apple je nabízen v oblasti šedé nebo stříbrné barvy s 16 GB Wi-Fi pouze na 499 $. Tento náklad nákladů vzroste o 100 USD přírůstky pro každou upgrade úložiště, což má za následek maloobchodní maloobchod 32 GB za 599 $, design 64 GB za 699 $ a design 128 GB, který stojí 799 $. Pokud je vaše oblíbená možnost Wi-Fi Plus Cellular, buďte připraveni rozdělit se s 629 $ pro model základny 16 GB, 729 $ za 32 GB, 829 $ za 64 GB a 929 USD za All Singing, All Dancing 128GB Cellular Model.

Co když je tablet 9,7 palce stejně dobře, slyším, jak říkáš? Apple to ještě nebylo ověřeno, ale běžně se říká, že datum vydání sítnice Small 2 je nastaveno na police obchodu za tři týdny 21. listopadu. Představující přesně stejný čip Apple A7, který byl miniaturní gadget připraven s krásnou novou obrazovkou, která se zabalí do 326 pixelů napal a také programových lodí s nejnovější verzí iOS 7.

S okamžitě nabízeným vzduchem iPadu se dnes dostanete, nebo čekáte na menší iPad sítnice Small 2?

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iPad Air vs IPad IPad Small 2 vs iPad Small vs IPad 2 – srovnávací graf

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post