Hodnocení gumy WorkInTool Watermark a podrobnosti – Nejlepší bezplatný čistič vodoznak

V současné době se zdá, že si všichni přejí dělat oslnivé fotografie, jakož i videa a publikovat je na platformách sociálních sítí. Nyní si představte tento scénář. Stáhnete si něco z jiných webových stránek a chcete je znovu upravovat a sdílet je se svými kamarády nebo publikovat na Tiktoku, ale zjistěte, že s ním zůstává značné a atraktivní logo.

Chcete skrýt vodoznak, abyste zabránili rozptylování a zlepšili pocity? Právě tady jste na správném místě!

Mnoho softwarových aplikací i na internetových řešeních vám umožní zbavit se vodoznaku vysoce účinným způsobem. WorkInTool Watermark Eraser je snadno použitelný i bezplatný odstraňovač vodoznaků.

V tomto článku zjistíte, že o specifikacích gumy WorkInTool Watermark, výhodách i nevýhodách, schopností, a přesně o tom, jak vám pomáhá odstranit vodoznaky z videí i obrázků.

Obecná specifikace

Základy gumy WorkInTool Watermark

WorkInTool Watermark Eraser je odborný čistič vodoznaků založený na Windows. Jako jeden z předních produktů v rodině WorkIntool-společnost pro aplikaci odborných kancelářských softwaru pokračuje v tradičním stylu praktikování funkcí založených na dlouhodobé bezplatné zkušební verzi. Po stažení a instalaci uvidíte intuitivní rozhraní bez registrace. Jeho vyspělá inovace umožňují jednotlivcům odstranit vodoznaky z videí i obrázky bez jakéhokoli typu rozostření za několik sekund. Kromě toho to také funguje jako software pro úpravu videa, schopný ořezávání videa, změnu velikosti videa, úpravy obrázků a rotující obrázek.

Schopnosti

V této části se budeme zabývat primárními rysy gumy WorkInTool Watermark, které vám mohou pomoci. Stejně tak přesně ukázat, jak eliminovat nežádoucí vodoznaky, jako jsou loga, obrázky, známky, stejně jako text z obrázků i videa. Rovněž jsou představeny další funkce, jako je přidání vodoznaků a úpravy obrázků.

Odstraňte vodoznak z fotografie

Po instalaci tohoto nástroje pro čistič vodoznaku vyžadujete stisknutím vylučování vodoznaku z obrázku a importu obrázku do této aplikace. Existují čtyři eliminační režimy dosažitelné, AI, hladké, okrajové a textury. Po výběru režimu Eliminace pak rám vyberte nebo namalujte vodoznaky. Můžete použít kolo myši k přiblížení i z obrázku a také doladit oblast dewatermarkingu. Dokonce i obrázek s několika vodoznaky lze vymazat najednou. Pokud jste s výsledkem spokojeni, klikněte na Uložit a exportovat obrázek.

AI: Jedná se o výchozí režim vodoznaku vypočtený pomocí technologie AI, který poskytuje co nejpřirozenější efekt.

Smooth: Využívá okrajové pixely k odstranění vodoznaků z jednoho barevného obrázku v rychlém čase.

Edge: Tento režim je také vhodný pro fotografie s jednou barvou. Může vybrat barvy z výběru a naplnit vodoznak zevnitř ven.

Textura: Ve srovnání s hladkým i hranou je režim struktury přirozenější a také se hodí smíšené barvy.

Odstraňte vodoznak z videa

Pro odstranění vodoznaku videa vyžadujete využití vodoznaku z funkce videa. Poté nahrajte video a vytvořte výběr. Doba trvání, kdy chcete eliminovat vodoznak, je nastavitelná. Po výběru a úpravě časového období klikněte na Uložit a exportovat video. Přesto to umožňuje jednotlivcům zbavit se několika vodoznaků, když je ve videu řada vodoznaků.

Přidejte vodoznak na fotografii/video

Kromě odstranění vodoznaků z obrázků i videí umožňuje tento vodoznakový nástroj také jednotlivcům přidávat vodoznaky na obrázky i videa. Text vodoznaku a také obrázkové vodoznaky lze přidat, když bez potíží. K dispozici jsou styl vodoznaku, jako je barva, písmo, velikost, úhel, neprůhlednost a rozvržení. Můžete si vybrat pouze a přidat jeden vodoznak, dlažit jej na celý obrázek nebo vložit různé vodoznaky do obrázku nebo videa. Přesto, pro přidání vodoznaku na videa, je možné vybrat, na kterou část chcete, aby se vodoznak ukázal.

Upravit obrázek

WorkinTool Watermark guma pokrývá téměř cokoli, co potřebujete. S výjimkou zpracování vodoznaku se funkce úpravy obrázků rovněž přichází do hry. Objevte funkci úpravy obrázku v primárním rozhraní a nahrajte obrázek. Poté můžete tento nástroj pro úpravu obrázku využít k vytvoření ohromující grafiky bez tlaku. Mezi jeho funkce však nejsou omezeny na následující.

Ořízněte obrázek na jakýkoli typ velikosti.

Změňte velikost fotografie podle Facebooku, Instagramu a požadavků na Twitter.

Na fotografii přidejte filtry, rámy, překryvy, nálepky a text.

Nakreslete obrázek.

Rozmazat obrázek.

Upravte barvy fotografií, expozice, nasycení atd.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post