Odstraňte odemknutí bootloader odemknuté varování na Moto E 2015

Po převzetí mobility Motorola začala Google vytvářet smartphony s dostupnými náklady na získání ztraceného tržního podílu společnosti. Moto X, první vlajková loď z Motorola vlastněné Google, skončila velmi populární. Poté OEM přišel s telefonem střední třídy Moto G, který také uspěl na trhu. Později zavedli ještě jeden gadget v kategorii telefonních plánů.

Nyní, když už máme 2.. Gen Moto X, stejně jako Moto G, nabízený na chvíli, stejně jako podnikání, nyní uvedl čínský technický gigantický Lenovo, byl vydán také nový avatar mote e. Moto E 2015 je opět smartphonem s nízkými cenami s poměrně slušnými specifikacemi pro značku nákladů.

Moto E 2015 zahrnuje uzamčený bootloader, ale lze jej rychle odemknout pomocí techniky dodávané na oficiálním portálu Motorola. Odemčený bootloader označuje, že můžete rychle zakořenit telefon a také blikat na zakázku s využitím Fastboot, jakmile bude k dispozici. Pokud tedy již dostanete nový Moto E nebo plánujete získat telefon, je nesmírně pravděpodobné, že byste odemkli bootloader, abyste odemkli plnou prospektivní zařízení.

Také viz: Jak odemknout bootloader na Moto E 2015

Jak víte, při odemčení bootloader na libovolném typu telefonu Motorola je jednotlivec přivítán upozorněním na obrazovce, kdykoli se restartuje gadget (viz obrázek výše). Pokud se vám nelíbí, že vám toto upozornění připomíná trestný čin, který jste věnovali odemknutí bootloaderu a chcete jej odstranit, náš současný tutoriál je přesně to, co můžete hledat!

Odebrat odemknutí bootloaderu odemčenému na Moto E 2015

Stáhněte si soubor Logo Moto E Boot: Moto-E-2015-logo.zip

Nainstalujte do svého počítače Android SDK nebo si jen stáhněte velmi malý ADB a také nástroj FastBoot (extrahujte zip): mFastboot-V2.zip

Nainstalujte ovladač USB Motorola do počítače.

Povolte ladění USB na vašem Moto E 2015.

UNZIP „Moto-E-2015-logo.zip“ a kopírovat data logo.bin do přesně stejného adresáře, kde jsou přítomna data ADB a data FastBoot. Pokud jste nainstalovali SDK Android, zkopírujte logo.bin do složky Android/ SDK/ Platform-Floools. V situaci jste si stáhli velmi malý nástroj FastBoot, zkopírujte data loga do složky MFastBoot-V2.

Nyní stiskněte klávesu Shift+pravým tlačítkem myši na myši zevnitř složky platformy nebo mFastBoot-V2 a také vyberte Open Command Okno hned zde, abyste zavedli výzvu CMD.

Nyní je čas propojit svůj Moto G s počítačem restartujte telefon s režimem BootLoader/FastBoot pomocí příkazu dodržování příkazu. Do režimu BootLoader můžete také spustit stisknutím tlačítka hlasitosti dolů + tajemství napájení dohromady, zatímco je gadget vypnut.
ADB Reboot Bootloader

Když se váš telefon dostane do režimu bootloader, zadejte dodržování příkazu a zasáhněte do klíče:
logo logo mFastboot Flash.bin

Když jsou data loga blikán na vaši motorovou moto, zadejte
reboot mFastboot

Vaše moto e se nyní restartuje a během restartu, všimli byste si, že odemknutém odemknutí bootloaderu odešel a bylo nahrazeno oficiálním logem.

V situaci narazíte na jakýkoli typ problému při dodržení tutoriálu nebo máte jakýkoli typ otázky týkající se postupu, a můžete se s námi podělit o své názory pomocí komentářů. Na zdraví!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post