Jak zastavit Smart TV Samsung z odposlouchávání na vás

před několika dny zpět, ukázalo se, že funkce rozpoznávání hlasu nalezená v mnoha chytrých televizorů Samsung by mohla vyzvednout jakékoli volné chvění a prosadit zbytky vašich soukromých konverzací prostřednictvím třetím stranám. Nejedná se o nejvíce šokující invazi do soukromí, jaké jsme kdy slyšeli, ale přesto je to docela alarmující, a pokud chcete vědět, jak zabránit tirádám v první místnosti v oslovení inzerentů, analytických firem a dalších zainteresovaných subjektů, máme níže uvedený průvodce .

Digitální věk vytvořil řadu úžasných zařízení a produktů. Můžeme se pobavit, být produktivnější a komunikovat s ostatními po celém světě okamžitě. Ale pokud jsou podobné chytrých telefonů a počítačů navždy pod mikroskopem s ohledem na soukromí, televizory zřídka dělají titulky z těchto důvodů.

To bylo samozřejmě až do toho, dokud se najevo vyšlo najevo malý tisk zásad pro ochranu osobních údajů společnosti Samsung, ve kterém korejská firma poznamenává, že „mluvená slova včetně osobních nebo jiných citlivých informací [je] zachycena a přenášena třetí stranou pomocí vašeho použití Hlasové rozpoznávání.”

Existují nekonečné důvody, proč to, co říkáte před krabicí, by mohlo být cenné. Například inzerenti by mohli posoudit obecnou, neadulterovanou reakci na to, co vydávají, ale zatímco marketing je hlavní součástí digitálního spektra, vy, jako majitel Smart TV Samsung, možná nebudete chtít dodržovat.

Na rozdíl od jiných kontroverzí souvisejících s soukromí však existuje snadný způsob, jak zabránit vaší diskusi o tom, co vařit na večeři dosáhne Samsungu a jeho sponzorovaných kamarádů. Den, kdy uvažujete o rozhodnutí o jídle a vaše chytrá televize vás rychle bombarduje s potravinovými reklamami, se nezdá být daleko, ale naštěstí se můžete vyhnout úniku detailů svého nečinného chatu sledováním níže uvedených kroků.

Krok 1: Vyzvedněte remodiální remodima, stiskněte tlačítko nabídky a přejděte na Nastavení> Inteligentní funkce.

Krok 2: Dále přejděte dolů k rozpoznávání hlasu a deaktivujte jej.

Zisk! Můžete si užít své zlomení špatného nebo lepšího volání Saula v míru, bezpečně s vědomím, že Samsung neposlouchá a rozzáří vaše rozhovory jinde.

Jedinou skutečnou nevýhodou je, že rozpoznávání hlasu je zcela deaktivováno, což znamená, že jej nebudete moci vůbec použít.

Je to však malá cena, zejména vzhledem k tomu, že tato funkce není všechno, co se rafinuje.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post