Hra přes: Google vypíná stadia

Google dnes odhalil svůj cíl ukončit podporu pro streamování her Stadia 18. ledna 2023.

Tento krok, který je pro některé šok, ale ne nutně všechny pozorovatele trhu, znamená, že hráči budou schopni hrát tituly s až do tohoto data.

Google uvádí, že přemístění přichází po uznání, že služba stadionů se neprokázala tak prominentní, jak se původně očekávala, a poznamenává, že se rozhodlo začít ji likvidovat.

Před několika lety jsme také představili spotřebitelskou herní službu Stadia. Stejně jako zatímco stadionův metoda streamování her pro spotřebitele byla vyvinuta na silné inovační nadaci, nezískala trakci s jednotlivci, které jsme očekávali, takže jsme učinili náročné rozhodnutí začít odvíjet naši službu streamování stadionů.

Pro ty, kteří již zakoupili hardware Stadia a software, však existují nějaké skvělé zprávy. Google uvádí, že „vrátí všechny nákupy hardwaru Stadia provedené v obchodě Google, jakož i veškerou hru, jakož i nákupy materiálů pro doplňky provedené v obchodě Stadia.“ Hráči mohou i nadále využívat cokoli, co je typické s 18. lednem, ale poté mohou očekávat, že vrácení peněz bude okamžitě zpracováno do poloviny ledna.

Pokud jde o inovace, která bude power stadia, Google uvádí, že bychom měli s největší pravděpodobností očekávat, že to bude použito někde jinde, včetně na YouTube, Google Play a ve světě AR.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 3 vydáno

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post