2018 13.3palcový MacBook Air s zobrazením sítnice, dotykovým ID specifikací, ceny, datum vydání

Fantastické zprávy pro nadšence MacOS, kteří nevyžadují sílu a všestrannost špičkového, mega-expeenzivního Mac . Během dnešní mediální události v New Yorku odhalil výkonný tým společnosti Apple zcela nový MacBook Air 2018, který bude působit jako vstupní základní gadget pro budoucí majitele MAC.

Rostoucí počet spotřebitelů využil v posledních několika letech šanci nahradit svůj vstupní úroveň MacBook Air za iPad, smartphone ve velké obrazovce nebo dokonce notebook na soupeřící platformě, jako je levný stroj Windows, nebo dokonce Chromebook, který nenabízí všechny zvony a píšťalky, ale jen se provádí úkol pro ty, kteří vyžadují občasný stroj.

Tento typ nákupní mentality, smíchaný s pravdou, že Apple neposkytl značnou aktualizaci společnosti MacBook Air na chvíli, znamenal, že prodej v poslední době klesl. Apple bude doufat, že toto obnovení bude modifikovat, která a také začne projevovat vzestup.

Díky tomuto oznámení Apple v podstatě nahrazuje stárnoucí MacBook Air tímto zcela novým modelem MacBook Air 2018. Spíše než se pokoušet úplně znovuobjevit kolo a úplně upgradovat stroj, Apple se místo toho rozhodl pro známé úpravy ze své 12palcové linky MacBook, aby posunul design vpřed.

Tento nový stroj obsahuje panel obrazovky o obrazovce 13,3 palce s vyšším rozlišením s tenkým designem, což znamená, že stále udržuje přenositelnost, díky kterému byl MacBook Air tak prominentní, když byl původně představen Steve úkoly a zároveň jej poskytl mnohem lepší obrazovku také jako interní. Tato obrazovka bude rovněž obklopena štíhlejšími rámečky-stejně jako vzorec v současné době-, aby se zajistilo, že obrazovka je ohnisko a že jí dominuje žádný typ zbytečného skutečného skutečného majetku.

Na této věci není žádný dotykový lišta, jak se očekávalo, ale nyní máme dotykové ID nahrazení biometrické zabezpečení, poháněné bezpečnostním čipem Apple T2. Klávesnice na novém MacBook Air je nyní stejná, jak je objevena na nejnovějších Gen of MacBook Pros. Nový gen. Force Touch Trackpad, je nyní o 20% větší než ten objevený na dřívějším MacBook Air.

Volba připojení zahrnuje dva porty Thunderbolt 3, HDMI, VGA a také DisplayPort. Stroj je schopen vydat 5k na vnější displeje a také přichází podporovat EGPUS.

V srdci stroje je 8. procesor Intel Dual-Core a podporuje RAM až 16 GB, s úložným doplňováním na 1,5 TB SSD. Pokud jde o výdrž baterie, Apple nám poskytuje různá čísla; 13 hodin přehrávání filmu iTunes, nicméně 12 hodin pro prohlížení webu.

Pro ty, kteří přemýšlejí o tomto nejnovějším oznámení MacBook Air, začne Apple prodávat hardware od 7. listopadu za počáteční náklady 1 199 $, které zabalí 8 GB RAM, 1,6 GHz Core i5 a 128 GB SSD.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post