Nyní můžete získat AppleCare+ pro svůj iPhone až jeden rok po původním nákupu

Zdá se, že Apple dává svým cenným zákazníkům další důvod, aby se cítil neuvěřitelně oceněný. Dosud zveřejněná změna pravidel AppleCare+ zřejmě nyní umožňuje těm, kteří si koupí iPhone, aby si uchytili předplatné AppleCare+ až dvanáct měsíců po zakoupení zařízení.

Společnost Apple ještě musí napravit oficiální znění na webové stránce AppleCare+, ale to představuje významný nárůst o 60 dnech dříve nabízených zákazníkům.

Podle lidí, kteří jsou s touto záležitostí obeznámeni, si nyní budou moci uchopit předplatné AppleCare+, pokud je zařízení stále v počátečním ročním záručním období. Doprovodný web a drobné tisk nemusí být ještě aktualizovány, aby odrážely změnu, ale údajně bylo potvrzeno senior AppleCare Advisor, což znamená, že AppleCare+ pro iPhone je nyní mnohem více v souladu s tím, co Apple poskytuje pro jiné produkty.

Zdá se trochu neobvyklé, že se to právě děje ve vší upřímnosti. Spotřebitelé, kteří předávají peníze společnosti Apple za Mac nebo Apple TV, si vždy mohli po původním hardwarovém nákupu zakoupit AppleCare+ až dvanáct měsíců. Z nějakého důvodu, potenciálně kvůli velkému objemu prodeje iPhone ve srovnání s jinými produkty, jakož i pravděpodobnost mnohem více náhrad a problémů, byla po zakoupení Applecare+ vždy omezena na šedesát dní pro iPhone.

Tato nová změna se vztahuje také na telefony iPhone, které již byly zakoupeny před změnou, což znamená, že kdokoli, kdo si koupil v loňském roce, bude mít nárok na nákup AppleCare+.

Zajímavé je, že změna AppleCare+ se v současné době vztahuje pouze na spotřebitele ve Spojených státech, což znamená, že lidé v jiných zemích, jako je Spojené království, Kanada nebo Hongkong, nemusí být ve skutečnosti schopni využít toto velkorysé prodloužení .

Pokud by se ukázalo, že tomu tak je, bylo by rozumné, aby Apple zjistil a potvrdil změnu v oficiální kapacitě, stejně jako jakákoli omezení, než se zapojí a spotřebitelé v různých zemích začnou předpokládat, že na něco budou mít nárok na něco že nejsou.

(Via: MacRumors)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si Popcorn Time IPA na iOS 10 [bez vězení]

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stahování beta iOS 11, zvěsti, funkce, datum vydání [vše, co dosud víme]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post