Funkce iOS 8.3 Beta 1: Zde je to, co je nové

rozptýlené společností Apple Watch, iOS 8 a zvěsti o mnohem více velkých produktech v potrubí, je snadné zapomenout na malou záležitost CarPlay, Apple’s In-Car Chuť iOS, který se poprvé převalil na scénu začátkem minulého roku. Řada výrobců, a to jak automobilů, tak infotainmentních systémů s náhradními díly, rychle skočilo na rozjetý vůz a navzdory svému relativnímu dětství tato funkce funguje poměrně hladce v současné době. Dnes Apple prosadil předběžnou verzi beta iOS 8.3-toto navzdory skutečnosti, že iOS 8.2 je stále ve fázi beta-a zatímco společnost Cupertino dosud objasnila změny, víme, že přichází s podporou bezdrátového CarPlay, dvoustupňové ověření účtů Google, vylepšení pro podporu emodži a další.

Wireless CarPlay

Pokud jde o prodávání myšlenky plynulosti a harmonie mezi produkty, je podpora bezdrátového CarPlay poměrně významným krokem. Koneckonců, spousta z nás bylo na chvilku na hlavové jednotky v automobilech, a zatímco CarPlay byl v roce 2013 vzrušující, dosud mu bylo bráněno nutností blesku.

Obrázek kredit: Jack [Twitter]

V jednom smyslu můžeme vymyslet úlevu, kterou se konečně objevila bezdrátová CarPlay, i když s iOS 8.2 se neočekává, že se projeví alespoň několik týdnů, může to být pár měsíců, než koncový uživatel zažije nový -Nadvídané bezdrátové schopnosti.

Na celosvětové konferenci vývojářů v roce 2013, který byl poprvé představen jako „iOS in the Car“, si CarPlay potěšila silnou podporu od řady velkých výrobců automobilů od špičkových Ferrari po mnohem široce používané značky, jako jsou takové jako Volvo. Vzhledem k tomu, že průkopník vede cestu, pokud jde o možnosti náhradních dílů, CarPlay tiše dostává trakci téměř bez povšimnutí, i když to, zda všichni uživatelé iOS, který drží licenci, to uvidí jako nutnost, zbývá vidět.

ICloud Photo Library Drops Beta Tag

Podle brzkého pohledu na iOS 8.3 beta 1 již knihovna fotografií iCloud již není v beta beta. To by usoudilo, že je připraven na hlavní čas a že se budou jednat hlavně s jakýmikoli přetrvávajícími chybami.

Dvoufaktorové ověření pro přihlášení účtu Google

Zabezpečení a soukromí jsou dva prvky digitálního věku, které zůstanou předmětem neustálého kontroly, a v nákupu na pobřeží obrany uživatelů proti vniknutí iOS 8.3 přidává dvoustupňovou ověřovací podporu pro protokolování do účtů Google.

Nový Emoji Picker

Apple se nejprve zmiňoval o verzi OS X 10.10.3 Beta, která vyšplhala koncem minulého týdne, jasně pracuje na posílení podpory Emoji, která se dívá dopředu. V iOS 8.3 beta 1 jsou znaky emoji kategorizovány do úhledných seznamů, ačkoliv OS X 10.10.3 zahrnoval stopy nástroje pro tónovací tóny pro „People“ pro emodži „People“, není tu žádný důkaz.

Vylepšení Drive CloudKit a iCloud

Pokud jste vývojářem, budete rádi, když se dozvíte, že iOS 8.3 Beta přináší do oddělení Performance and Bug Fixes spoustu oprav CloudKit a iCloud Drive.

Podpora výplaty Apple pro Čínu

V neposlední řadě iOS 8.3 beta přidává počáteční podporu společnosti Apple Pay za China UnionPay.

To, co jiného iOS 8.3 beta 1 má ve své skříňce, ukáže jen čas. Stejně jako velká část blogosféry se v současné době podíváme na nově vydaný software a musíme se objevit cokoli, co se objeví, budeme ji zde zakryt.

Podobně, pokud se snižujete přes beta beta iOS 8.3 a najdete něco pozoruhodného, ​​napište nám komentář pomocí normálních médií níže!

(Obrázek kredit: makrumory)

Možná byste se také chtěli podívat:

iOS 8.3 beta 1 ke stažení vydané pro iPhone a iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post