Stáhnout: WatchOS 3.2.2 a také TVOS 10.2.1 Final verze vydaná

Apple dnes vydala závěrečné verze WatchOS 3.2.2 a také TVOS 10.2.1 pro stažení, což znamená, že všichni veřejní držitelé An Apple View nebo třetí generace Apple TV může fungovat okamžitě ke stažení a nastavit nejnovější firmware.

Poté, co nejprve šel s prodlouženým beta testem, který zahrnoval řadu předběžných semen vydaných těm zaregistrovaným u programu Apple Designer, Apple nyní považoval za to, že obě verze příslušných platforem jsou dokončeny, a také z tohoto důvodu Připraveno na veřejné vydání.

Vzhledem k drobnému vydání obou platforem je jednotlivci nepravděpodobné, že by se osprchovali řadou nových funkcí, ale spíše nabízenou platformou, která umožňuje mnohem efektivnější zážitek na všech kompatibilních zařízeních.

WatchOS 3.2.2

Jak můžete očekávat, Apple nezavedl žádný typ velkých velkoobchodních úprav zavedením WatchOS 3.2.2. Toto specifické vydání se zaměřuje na vylepšení interiéru, na opravy chyb a na vylepšení, s nadějí na zavedení další stability ve všech modelech Apple View. Toto vydání samozřejmě nejenže vyhovuje horkému na patách předchozího vydání WatchOS Apple, ale také stanoví scénu toho, co bude pravděpodobně vydáno, když se během příštího měsíce pořádá jakýkoli typ oznámení.

Kdokoli s Apple View si může stáhnout nejnovější WatchOS 3.2.2 Best nyní prostřednictvím aktualizace sekce propojené aplikace pro sledování iOS. Pohled Apple bude vyžadovat výdrž baterie nejméně 50 procent a během stahování a instalaci bude propojen se zdrojem energie.

Pro komplexní pokyny, jak přesně nainstalovat aktualizaci, přejděte na náš průvodce zde: Jak nastavit aktualizaci WatchOS na Apple View [Tutorial].

TVOS 10.2.1

Vzhledem k tomu, že toto vydání je významem menšího bodu vydání, není s tímto vydáním příliš úpravy. Společnost Apple vzala svou typickou vyzkoušenou a vyhodnocenou cestu, že během předběžných betas neposkytuje mnoho informací, místo toho umožňuje návrhářům objevit přesně to, co je pro sebe zahrnuto. Spíše než poskytnutí jakéhokoli druhu velkoobchodních změn, včetně zavedení funkcí směřujících vnější, Apple využila TVOS 10.2.1 jako šanci opravit chyby, zavést zlepšení stability a také zaručit, že všechny Apple TV běží stejně hladce jako možný. Je pravděpodobné, že toto vydání nastaví scénu pro TVOS 11 letos v červnu.

Ti s Apple TV čtvrté generace se mohou okamžitě vydat na sekci aktualizace softwarové aplikace v aplikaci Nastavení a stáhnout aktualizaci OTA a také mít nainstalované TVOS 10.2.1 nejlépe. Podrobné pokyny o tom, jak přesně nastavit aktualizaci TVOS 10.2.1 v Apple TV lze objevit zde: Jak nastavit aktualizaci TVOS OTA na Apple TV 4.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 10.3.2 Final Version IPSW odkazy pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 10.3.2 / ChangeLog: Zde se změní

Jak snížit iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 na iPhone nebo iPad

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post