Stáhnout a také nastavit Android N Dev Preview na vašem Nexus Gadget

Google náhle vydal náhled Android N pro vývojáře. Zdá se, že Google si přeje získat co nejvíce komentářů před konečným vydáním Android N. Pokud jste někdo, kdo rád vyzkouší nejnovější inovaci co nejdříve, můžete vyzkoušet také náhled na svém přístavu Nexus. Požadujete jen, abyste měli jeden z dodržování zařízení Nexus:

Nexus 6

Nexus 9

Nexus 5x

Nexus 6p

Nexus hráč

Pixel c

Existují dvě techniky instalace vývoje náhledu Android N na vašem zařízení Nexus. Prvním z nich je zapsání gadget do programu Android Beta. Po zapsání se váš gadget dostane rutinní aktualizace (OTA) ve všech vyvíjených milnících v náhledu N Designer. Tento přístup je navržen, protože vám umožní hladce přesunout od vaší současné atmosféry s různými vydáními náhledu Nonsigner. Druhou technikou je ruční instalace na gadget s pomocí PC. Pokud vyberete instalaci příručky, budete muset nastavit aktualizace ručně pokaždé, když je vydán nový vývoj.

VAROVÁNÍ: Všechna data gadgetu budou vymazána, proveďte zálohu svých důležitých souborů. Také Android N je v současné době ve fázi Dev Preview, takže není určen pro každodenní použití. Pokračujte na vlastní riziko.

Metoda 1

Zaregistrujte si gadget do programu Android Beta. Chcete -li to provést, přejděte na tento odkaz a také na indikaci při využití vašeho účtu Google (ten, který používáte na zařízení Nexus). Měli byste vidět svůj gadget uvedený v kategorii způsobilých gadgetů. Vyberte zařízení a zapněte jej do programu beta. Když jste v programu Beta, získáte aktualizaci každých 4 až 6 týdnů, až do veřejného zavedení Android N, což by bylo někdy ve třetím čtvrtletí letošního roku (2016). Můžete si prohlédnout dotazy uvedené na výše uvedeném odkazu pro vymazání věcí nebo zanechat komentář níže.

Poznámka: Pokud se přihlásíte, když váš gadget spustí beta verzi Androidu, budou vymazána všechna jednotlivá data na gadgetu.

Metoda 2

Stáhněte si tovární obrázek pro váš gadget odtud na vašem PC. (Přejděte dolů k blikání gadgetu ručně pro odkazy ke stažení)

Ujistěte se, že máte na počítači konfiguraci ADB a FastBoot. Pokud není v souladu s tímto příručkou, kterou můžete nastavit velmi málo ADB a Fastboot na počítači.

Povolte ladění USB ve vašem gadgetu tím, že přejdete do návrhářských možností. Budete muset povolit výběr návrhářů klepnutím na vývojové číslo vícekrát, které lze objevit v aplikaci About Phone Vol sid of Settings.

Přijměte také vždy povolit z tohoto počítače, když poprvé připojíte gadget, abyste umožnili ladění USB.

Nyní vypněte svůj gadget a odpojte jej z počítače.

Spuštění do režimu Bootloader nebo Fastboot. Chcete-li tak učinit, stiskněte a podržte hlasitost dolů/nahoru a tlačítko napájení současně po dobu 5-6 sekund. Když uvidíte obrazovku Bootloader, připojte si gadget k počítači s využitím kabelu USB (zvolte Fastboot, pokud je k dispozici volba) ).

ADB Reboot Bootloader

Nyní připojte gadget do PC a nechte ovladače nainstalovat.

Přejděte na místo, kde jste vložili údaje o továrně na PC a extrahujte je, abyste získali data s .img.

Zatímco složka s extrahovaným továrním obrázkem je otevřená, spusťte data flash-all.bat na Windows PC a ověřte proces blikání. Počkejte na proces dokončení. Pokud používáte Linux nebo Mac OS, spusťte soubor flash-all.sh a dodržujte pokyny.

Jakmile to uděláte, restartujte gadget normálně.

Po ručním blikání aktualizace se můžete přihlásit do programu Android Beta, abyste získali další aktualizace ve vzduchu.

Sdílejte své zkušenosti s nedávno vydanou Android N s námi v sekci komentářů níže. Rozumíme také, pokud máte při instalaci do zařízení nějaký typ problémů/dotazů.

Také se podělte o své myšlenky na nové jméno Android N. Jak si myslíte, že by se volala další verze Android?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post